Mağazacı Silver'a Hoşgeldiniz!
Alışveriş sepetinizde hiç ürün yok.
Filtreler
Arama

Nakliye ve iadeler

 TESLİMAT KOŞULLARI
- Siparişiniz, bankanızın onayının ardından bankanızın güvenlik departmanı tarafından mgzsilver.com’un sipariş sistemine iletilir.
- Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda ürün bilgisinde verilen süre içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)
- Siparişiniz kargoya verildiğinde size sistemimiz tarafından sipariş takip bilgilerinizi içeren bir mail gönderilir. Anı Yüzük,belirtilen sürenin aşılması durumunda e-posta veya telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapmamaktadır. Ancak dilediğiniz zaman siparişinizin durumu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
- Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. mgzsilver.com, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.
- Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin,1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.

GARANTİ, İADE & DEĞİŞİM KOŞULLARI

- mgzsilver.com sitesindeki tüm ürünler Anı Yüzük garantisi altındadır.

- mgzsilver.com’da satışa sunulan tüm yüzükler ‘ömür boyu garanti’ kapsamındadır. MGZ Silver; satın aldığınız ürünleri ömür boyu kullanabilmeniz için gerekli olan tüm desteği sağlar.

- ‘Ömür boyu garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. (MGZ Silver bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

- Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; MGZ Silver dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

- Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

- Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Anı Yüzük’e bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

- Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler 'kişiye özel' hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

- "İndirimdekiler" kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

- Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde info@mgzsilver.com adresinden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.